Головна   Про компанію   Партнери  
      НАШІ ТОВАРИ
      ПОСЛУГИ
      ЦІНИ
      ФОТОГАЛЕРЕЯ
      КОНТАКТИ
Переваги найманої охорони:
  Послуги
Фізична охорона стаціонарних об’єктів будь-яких категорій складності ( банків, офісів, магазинів, складів, готелів, об’єктів, що будуються, музеїв ).

Компетентні працівники нашого підприємства нададуть послуги фізичної охорони вашого об’єкту , і забезпечать об’єкт та персонал від протиправних посягань , та збереження матеріальних цінностей на об’єкті .
Перш ніж приступити до охорони об’єкту компетентні працівники нашого підприємства обслідують об’єкт, проведуть розробку специфіки охорони об’єкту, з цілю оптимальних рішень для охорони даного об’єкту ,і вносять пропозицію по забезпеченню ефективної. та надійної охорони з мінімальними затратами часу та коштів.
В залежності від специфіки роботи об’єкту проводиться підбір працівників охорони об’єкту, забезпеченість спецзасобами та зброєю, а також розробляється інструкція охорони. В залежності від потреб проводиться підбір уніформи, чи цивільного одягу.

В склад фізичної охорони об’єктів входять:
- Забезпечення охорони об’єкту
- Забезпечення персоналу від протиправних посягань
- Забезпечення контрольно-пропускного режиму
- Інші побажання, та потреби замовника


Забезпечення охорони масових заходів ( презентацій, виставок, концертів )

Охоронна фірма „Танет „ має великий досвід по забезпеченні охорони масових заходів.
Всі акції по охороні масових заходів з координовані з працівниками місцевих правоохоронних органів.

Ми пропонуємо комплекс захисних міроприємств по охороні масових порядку:
- Забезпечення пропускного режиму (забезпечення пропускного режиму згідно умов проведення акції);
- Перевірка місць проведення акцій на предмет наявності вибухових пристроїв, можливих місць проникнення сторонніх осіб на місце проведення заходу;
- Недопущення проходу осіб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
- Забезпечення контролю над клієнтами. гостями , а також іх безпеки до кінця заходу;
Якщо при проведенні будь-кого масового Ви хочете забезпечити порядок , і відгородити себе від конфліктів, присутність наших працівників буде якісним рішенням вашої безпеки !!!


Особиста охорона

Особиста охорона - це забезпечення безпеки клеєна від фізичного впливу на нього , а при виявлені такого знешкодити правопорушника.
В склад функцій особистої охорони входять:
- перевірка захищеності місць постійного перебування
- перевірка безпеки маршрутів пересування
- перевірка обстановки місць постійного перебування
- доступ до клієнта
                                                  - супровід клієнта при його переміщенні.
У Вас виникла конфліктна ситуація ? Появилась невпевненість в особисті безпеці вас чи Ваших близких? Звоніть нам, і ми Вам допоможем!!!


Супроводження вантажів матеріальних цінностей, касирів.

Супровід матеріальних цінностей здійснюється кваліфікованими працівниками, де враховується маршрут , відстань, вид транспорту.
Даний вид послуг надається на транспорті замовника, або супроводжується транспортом нашої фірми.Пультова охорона об’єктів

Для спостереження за станом сигналізації, яка встановлена на об’єктах клієнтів, з метою охорони їх майна “Tанет” використовує пульти охорони, при цьому прилади охорони на об’єкті здійснюють передачу сигналу „тривога” по двом каналам (GSM та телефонній лінії одночасно, ).
При надходженні на пункт централізованої охорони сигналу про спрацювання сигналізації на відповідний об’єкт виїжджає група реагування для встановлення причини спрацювання та прийняття заходів по збереженню майна і захисту громадян.
В обов’язки групи реагування входить: виїзд на об’єкт, з якого надійшов сигнал тривоги, встановлення причини спрацювання сигналізації, в разі протиправних дій третіх осіб – здійснення їх затримання та передача правоохоронним органам, в разі необхідності – надання допомоги працівникам, які викликали групу реагування.


Розробка сайту